کنسانتره مرغ گوشتی

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
تعداد
نوع

کنسانتره مرغ گوشتی چیست؟

کنسانتره مجموعه متراکمی از کلیه ریزمغذی ها و مواد ضروری برای رشد بهینه جوجه گوشتی است که شامل اسیدهای آمینه، ویتامین ها، مواد معدنی، آنزیم ها و سایر مواد ضروری می باشد. فرمولاسیون کنسانتره مرغ گوشتی بر اساس نیازهای پرنده و با هدف تأمین کلیه مواد مغذی مورد نیاز جهت رسیدن به عملکرد بهینه گله های گوشتی تهیه می شود.

چرا باید از کنسانتره مرغ گوشتی در جیره استفاده شود؟

برای رسیدن به بهترین رشد جوجه گوشتی و کاهش مشکلات اسکلتی و متابولیکی در آنها، استفاده از جیره بالانس شده که بتواند نیازهای آنها را بصورت کامل تامین نماید امری ضروری می باشد که می توان با استفاده از کنسانتره به آن دست یافت. از آنجایی که در جیره مرغ گوشتی از اقلام خوراکی متعددی استفاده می شود، ممکن است تهیه کلیه آنها برای مرغدار دشوار باشد، ضمن اینکه احتمال بروز اشتباه توسط کارگرها در هنگام ساخت دان وجود داشته و علاوه بر این مدت زمان تهیه دان افزایش می یابد. بنابراین استفاده از کنسانتره مرغ گوشتی می تواند علاوه بر کاهش هزینه ها، از بروز اشتباهات کارگری و اتلاف وقت و در نتیجه کاهش راندمان تولید جلوگیری نماید. علاوه بر این از آنجایی که بعضی از اقلام خوراکی نظیر آنزیم ها در مقادیر خیلی کم مورد نیاز هستند، ممکن است به خوبی در جیره مخلوط نشوند که این مشکل با مصرف کنسانتره در دان برطرف خواهد شد. استفاده از یک کنسانتره خوب می تواند کلیه نیازهای جوجه گوشتی برای رشد بهینه را تأمین نموده و باعث افزایش راندمان تولید و سود اقتصادی گله شود.

مزایای کنسانتره مرغ گوشتی کیمیا میکس

  • افزایش راندمان رشد و بازدهی اقتصادی گله های مرغ گوشتی.
  • تأمین کامل ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز جوجه های گوشتی.
  • تأمین اسیدهای آمینه ضروری برای رشد جوجه های گوشتی.
  • بهبود ضریب تبدیل غذایی.
  • تقویت سیستم ایمنی و در نتیجه کاهش تلفات ناشی از بیماری ها.
  • تقویت سیستم اسکلتی و کاهش ناهنجاری های اسکلتی نظیر فلجی و لنگش.
  • کاهش قیمت تمام شده دان.

مواد تشکیل دهنده کنسانتره مرغ گوشتی

مونو کلسیم فسفات، کربنات کلسیم، متیونین، لیزین، ترئونین، کولین کلراید، مکمل ویتامینه معدنی ویژه، نمک، جوش شیرین، فیتاز، مولتی آنزیم، سبوس گندم، محرک رشد، توکسین بایندر، افزودنی گیاهی و سایر افزودنی های مجاز.

بسته بندی کنسانتره مرغ گوشتی

کنسانتره مرغ گوشتی در کیسه های سه لایه 25 کیلوگرمی ارائه می شود.

میزان مصرف کنسانتره مرغ گوشتی

کنسانتره 2/5 درصد: 25 کیلوگرم در هر تن دان.

کنسانتره 5 درصد: 50 کیلوگرم در هر تن دان.

جیره پیشنهادی مرغ گوشتی

لطفاً برای دریافت فرمول دقیق جیره مرغ گوشتی با واحد پشتیبانی شرکت تماس گرفته و یا در منوی خدمات در قسمت جیره نویسی طیور، فرم مربوطه را تکمیل نمایید تا کارشناسان شرکت با شما تماس بگیرند.

قیمت کنسانتره مرغ گوشتی

لطفاً جهت اطلاع از قیمت و خرید کنسانتره مرغ گوشتی با کارشناس فنی و فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...