03191004041

درباره ما

با پیشرفت روز افزون صنعت پرورش دام و طیور در جهان و همچنین افزایش تقاضا برای محصولات با کیفیت در این حوزه و همزمان با بهبود پتانسیل ژنتیکی و افزایش راندمان تولید، لزوم بهره گیری از متخصصین و فارغ التحصیلان با تجربه در این صنعت عظیم هر روز بیشتر احساس می شود. با توجه به اینکه تغذیه با کیفیت و متناسب با نیاز بر اساس آخرین پیشرفت های ژنتیکی از اصولی ترین و مهمترین شروط لازم برای پرورش دام و طیور و دریافت حداکثر راندمان تولید می باشد، نیاز است تا تولیدکنندگان خوراک و مکمل های خوراک از بهترین کارشناسان و تجهیزات برای تولید این محصولات بهره گیرند. بر همین اساس شرکت کیمیا رشد سپاهان در سال 1391 توسط متخصصین و فارغ التحصیلان با تجربه در حوزه تغذیه دام و طیور بنیان گذاری گردید و اکنون پس از گذشت یک دهه فعالیت موفق، در پنج دپارتمان مشغول خدمت رسانی به فعالین محترم صنعت دام و طیور کشور عزیزمان می­باشد.

film cover2 کیمیا رشد سپاهان
CTA Our Services کیمیا رشد سپاهان

دپارتمان تولید و فرآوری

این دپارتمان شامل مجموعه کارخانه و آزمایشگاه های شرکت می باشد. کارخانه شرکت کیمیا رشد سپاهان با دیدگاه تعهد به تولید با کیفیت از سال 1393 با یک خط تولید به ظرفیت تولید سالانه 2400 تن انواع محصولات و مکمل های خوراک دام و طیور آغاز به کار نمود که امروزه در سایه الطاف پروردگار، همت متخصصان و کارکنان مجموعه و نیز به لطف اعتماد و حمایت مصرف کنندگان محترم، تعداد خطوط تولید به 4 خط با ظرفیت تولیدی بالغ بر 30000 تن در سال افزایش پیدا کرده است. همچنین شرکت کیمیا رشد سپاهان با اتکا به رعایت استانداردهای مدیریتی و تولیدی در جهت تولید محصولات با کیفیت موفق به دریافت گواهی های بین المللی HACCP و ISO 9001 گردیده است.

یکی از مهمترین بخشهای کارخانه شرکت کیمیا رشد سپاهان، بخش کنترل کیفی مواد اولیه و محصولات میباشد. شرکت کیمیا رشد سپاهان با داشتن آزمایشگاه های مجهز شیمیایی و میکروبی و با بهره گیری از تجهیزات و دستگاه های مدرن و پیشرفته از جمله HPLC و نیز متخصصان کارآزموده در این زمینه، با انجام انواع آزمایش های شیمیایی و میکروبی نظارت دقیقی بر روی کیفیت مواد اولیه و محصولات تولیدی داشته و در جهت حفظ کیفیت بالا و نیز آرامش خاطر و اعتماد حداکثری مصرف کنندگان کوشیده است.

دپارتمان تحقیق توسعه و نوآوری

دپارتمان تحقیق توسعه و نوآوری یکی از دیگر بخش های کلیدی و مهم شرکت کیمیا رشد سپاهان می باشد. با توجه به شرایط امروزی و هزینه های بالای تولید در صنعت دام و طیور، تولید محصولات نوین با حداکثر راندمان و کیفیت و در عین حال حداقل قیمت ممکن یکی از مهمترین اصول یک مجموعه تولیدی موفق می باشد.

در این راستا، شرکت کیمیا رشد سپاهان با در نظر گرفتن نیازهای روز صنعت و با اتکا به تیم قدرتمند تحقیق و توسعه خود متشکل از متخصصین مجرب در زمینه تغذیه و فیزیولوژی دام و طیور با ایده پردازی و انجام پژوهش های بنیادی و کاربردی اقدام به طراحی، تست و تولید محصولات نوین با رویکردی علمی بر اساس آخرین یافته های پژوهشی و منطبق بر نیاز روز صنعت نموده است که خوشبختانه در این امر موفقیت های چشمگیری در جلب رضایت مصرف کنندگان و افزایش تولید و فروش محصولات با کیفیت داشته است.

Our Services pic 2 کیمیا رشد سپاهان
Our Services pic 1 کیمیا رشد سپاهان

دپارتمان مارکتینگ و بازرگانی

این بخش متشکل از کارشناسان خبره و با تجربه در زمینه فروش می باشد که با ارائه مشاوره های فنی، دقیق و صادقانه به پرورش دهندگان محترم کمک کرده تا بر اساس نیاز و شرایط واحد پرورشی، مناسب ترین محصول را انتخاب و وارد مزرعه خود نمایند. این بخش همچنین با در اختیار داشتن متخصصان مجرب در زمینه بازرگانی وظیفه تامین مواد اولیه با کیفیت از معتبرترین برندهای اروپایی و داخلی را بر عهده دارد.

دپارتمان پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش

این دپارتمان یکی دیگر از بخش های بسیار مهم و کلیدی و یکی از نقاط قوت شرکت کیمیا رشد سپاهان می باشد. متخصصان این بخش وظیفه حمایت، همراهی و مشاوره مشتریان و مصرف کنندگان محترم محصولات شرکت را به عهده داشته و مشتری را تا حصول نتیجه رضایت بخش همراهی می کنند. مجموعه خدمات و حمایت های این بخش را می توان به صورت تماس و ارتباط مستمر با مصرف کنندگان، ارائه مشاوره و راهنمایی های مدیریتی تغذیه ای و بهداشتی، بازدیدهای دوره¬ای و موردی و در صورت نیاز نمونه برداری و انجام آزمایشات لازم خلاصه نمود.

امید است با توکل بر خدا و با عنایت به لطف پروردگار و تلاش مدیران، کارکنان و متخصصین این مجموعه و نیز حمایت مشتریان و مصرف کنندگان عزیز، شرکت کیمیا رشد سپاهان بتواند نقش مفید و موثری در بهبود و پیشرفت صنعت دام و طیور کشور و همراهی با تولید کنندگان و پرورش دهندگان داشته باشد.

CTA post کیمیا رشد سپاهان
اسکرول به بالا